Hledáte perfektní recept na tvarohový koláč?

Pro zdravého jedlíka by byl tvarohový koláč posledním pokrmem, o kterém by vůbec uvažovali. Obsah mléka a další přísady, které se přidávají do misky na tvarohový koláč, z ní dělají vysoce kalorickou poušť. Bez dortu by svátky, narozeniny a jiné zvláštní příležitosti nebyly úplné. Cukor a tuky kromě kalorií škodí zdraví vašeho srdce a zjistíte, že tradiční recepty na tvarohové koláče jsou většinou nabité těmito látkami. Cukr, tuky i kalorie vám mohou unést část štěstí při jídle a vychutnávání dezertu.

Pouhým snížením bílé mouky a omezením přísad, které mají v tvarohovém koláči plný tuk, najdete několik způsobů, jak tvarohový koláč připravit. Recepty vytvářejí zdravější náhrady, které určitě uspokojí chuť každého na sladké koláče.

O zdravých tvarohových koláčech

Téměř všechny pochoutky z tvarohových koláčů nejsou lehké, i když je vápník v tvarohovém koláči dobrý pro kostní strukturu těla. Jedním příkladem může být recept na tvarohový koláč v newyorském stylu, který vyžaduje velké množství smetany, pět vajec, dva žloutky a smetanu. Vědomí, zdraví jedinci si jen těžko připouštějí, že tvarohové koláče jsou nedotknutelné a jsou mimo konzumaci.

Dnes najdete recepty, které mají stejnou strukturu a bohatost jako tradiční recepty na tvarohový koláč, ale snižují tuky na polovinu. Kůry jsou zdravé, stejně jako náplně do těchto druhů tvarohových koláčů. Existují také jiné druhy receptů na tvarohové koláče vyrobené pro diabetiky. Tyto druhy receptů jsou užitečné pro jednotlivce, kteří si po jídle nemohou užít poušť.

Tyto recepty jsou samozřejmě souborem receptů od známých restaurací. Pokud máte oblíbenou restauraci (a my všichni ano), modlete se, aby šéfkuchař nebo majitel restaurace byl dostatečně velkorysý, aby mohl světu podělit o tajný recept na tvarohový koláč. Máte ještě zájem?

Krása každého receptu na tvarohový koláč s tvarohovým koláčem je v tom, že prakticky zaručuje úspěch, jakmile budete hotovi. Zvláště pokud je recept na tvarohový koláč z vaší oblíbené restaurace, můžete nyní přeskočit naději a modlitbu, že dort, který jste právě vyrobili, je dostatečně jedlý, a počkat až do okamžiku, kdy ho budete jíst.

Pokud vaše restaurace nesdílí jejich recept na tvarohový koláč, můžete se vždy podívat na recepty ostatních restaurací. Přesto se nemusíte obávat, že vám dá dort, který chutná dobře. Známá restaurace používá tento recept, tak jak může výsledný dort nechutnat dobře? Proveditelné, praktické a logické, že?

Pro základnu tvarohového koláče

5 oz mleté ​​Grahamovy krekry nebo sušenky na trávení
5 lžící nesoleného másla, rozpuštěného
1/3 šálku cukru
1/8 čajové lžičky soli

Na tvarohový koláč

  • 5 x 8 uncí smetanového sýra, změkčené
  • 1 3/4 šálku cukru
  • 3 lžíce mouky
  • Jemně strouhaná kůra z 1 velké oranžové
  • Jemně strouhaná kůra z 1 citronu
  • 5 velkých organických vajec
  • 2 velké organické žloutky
  • 1/2 lžičky čistého vanilkového extraktu nebo semínka z jednoho vanilkového lusku

Metoda

Chcete-li vyrobit základnu z newyorského tvarohového koláče, smíchejte ingredience dohromady, stlačte na jaře formu a pak chill po dobu nejméně dvou hodin. Chcete-li udělat tvarohový koláč Jemně rozšlehejte smetanový sýr, cukr, mouku a kůru, přidávejte po jednom vejce a žloutky. Nepřidávejte nic dalšího, dokud nebude jedno vejce pomalu a důkladně zapracováno. Mezi přísadami dobře seškrábejte, když je opravdu hladký, přidejte vanilkovou esenci nebo vanilková semínka.

Vložte jarní formu s krustou do mělké misky a přidejte vroucí vodu, aby fungovala jako Bain Marie, což pomáhá zabránit praskání tvarohového koláče. Nalijte náplň do krusty a pečte v Bain Marie uprostřed trouby 12 minut. Snižte teplotu na 200 ° F a pokračujte v pečení, dokud koláč není většinou pevný, ale stále mokrý a vratký. V závislosti na vaší troubě by to mělo trvat asi hodinu. Ochlaďte v troubě a pak přes noc v lednici je tento tvarohový koláč lepší další den. Před podáváním nechejte pokojovou teplotu a ozdobte čerstvým ovocem nebo podávejte tak, jak jsou.

Nyní náplň:

3/4 šálku cukru a smetanového sýra smíchejte do hladka. Poté přidejte vejce, kukuřičný škrob a vanilku.

Důkladně je promíchejte.

Poté přidejte zakysanou smetanu, dokud nebude hladká a promíchaná.

Nalijte směs do připravené kůry.

Pečte tvarohový koláč po dobu 45 minut při teplotě 400 stupňů Fahrenheita nebo 205 stupňů Celsia. Nechejte jej alespoň 3 hodiny vychladnout. A je to! Podávejte a užívejte si!

Můžete si přidat oblíbenou polevu nebo použít sladkou polevu nebo jednoduše dát na dort čerstvé ovoce, jako jsou jahody. Ačkoli klasický newyorský recept na tvarohový koláč nemá vůbec žádnou zálivku, doporučil bych trochu experimentovat s různými variantami.

Voila!

Nyní víte, jak připravit klasický newyorský recept na tvarohový koláč. Upřímně doufám, že vám a vašim blízkým bude chutnat tento skvělý dezert.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *