Jak najít domácí recepty na dýňový koláč

Dýně označují sezónu podzimu. Jakmile dýně začnou růst v hojnosti, zaplní farmy, obchody s potravinami a farmářské trhy. Lidé rádi dělají nádobí a zdobí domy pomocí dýní. Jeden bude překvapen, když zjistí, že existuje celá řada věcí, které lze pomocí dýní dělat. Existují lidé, kteří vyrábějí Jack-O-Lanterns pomocí dýní.

Nejlepší využití dýně je při vaření. Existuje celá řada jídel od polévky až po koláče, které lze připravit pomocí dýní. Je to jedno z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších pokrmů. Koláč se líbí mladým i starým. Dýňové koláče se podávají při společných setkáních a jiných slavnostech. Toto jídlo je nevyhnutelné, pokud jde o večírky.

Jelikož se jedná o tradiční pokrm, existuje řada receptů na dýňový koláč, které se běžně používají. Spoustu z nich dostaneme na net. Pomůže vám ukázat rozmanitost koláčů, které pokaždé připravíte. Zde je recept na vaření jednoho lahodného koláče z dýně. Vyzkoušejte to.

Tento recept na dýňový koláč bude jiný a chutný, protože k němu můžete přidat zázvor a skořici. Při podávání můžete přidat smetanu a na vrch posypat skořicí nebo skořicovým cukrem.

Složení

  • 3 šálky dýně čerstvé nebo konzervované
  • 2 šálky cukru
  • 2 1/2 šálku plnotučného mléka
  • 1 lžička másla
  • 1 1/2 lžičky skořice
  • 1 1/2 lžičky muškátového oříšku
  • 2 lžíce mouky
  • špetka soli
  • 4 vejce vyšlehaná samostatně a přidaná jako poslední

Způsob přípravy je následující:

Nejprve budete muset ve středně velké míse smíchat cukr, sůl, koření (zázvor a skořici) a mouku. Po smíchání přidejte do směsi rozšlehaná vejce a znovu ji promíchejte. K této směsi byste měli přidat odpařené mléko, vodu a vanilku. Kombinujte je dobře. Tuto směs nalijte na pekáč vyložený těstem.

koláčová kůra je další věc, kterou musíte mít, a musí být dostatečně velká, aby uživila každého. Pokračujte, vezměte kůru z koláče a vložte ji do trouby. Zahřejte tuto kůru, dokud není příliš horká na to, abyste ji zvládli. Poté musíte odebrat směs z mixovací nádoby a naplnit ji krustou. Pečte koláč po dobu dobrých 40 minut, dokud se náplň neusadí do kůry a nebude měkká, když se dotknete vnější části kůry.

Jakmile svou směs zahřejete dobrých 40 minut, můžete stojan vyjmout a nechat jej vychladnout. Je zcela na vás, abyste ji vložili do ledničky, aby byla treska, vše záleží na vašich preferencích. Pokyny, které jsou zde uvedeny, však nejsou pevné; vždy můžete věci trochu zamíchat. Proto byste si měli dokonce vyrobit vlastní krustu z domácího těsta. Pokud nejste obeznámeni s výrobou těsta, můžete si snadno stáhnout jednoduchého průvodce z internetu bez jakýchkoli nákladů.

Aby náplň

Rozšlehejte vejce, přidejte cukr, dýni a sůl a společně promíchejte, přidejte směs skořice a vanilky a poté do směsi přidejte milnotu, poté nalijte náplň do krusty a pečte při 350 stupních po dobu 50 až 60 minut,

Zjistíte-li, že koláč je hotový, propíchněte střed koláče nožem na máslo, pokud vyjde čistý, koláč je hotový, pokud nevychází čistý, pečte v 5minutových intervalech a vyzkoušejte, dokud nebude hotový.

Jen se ujistěte, že váš koláč nevaří déle než 40 minut, protože by to mohlo způsobit prasknutí kůry. Navíc musíte také pamatovat na to, abyste se nepokusili zmrazit své dýňové koláče. Takové koláče tak dobře nezmrazí. Když servírujete dýňový koláč, ujistěte se, že vám to nebude trvat příliš dlouho. Čekání déle než jeden den může mít za následek, že koláč skutečně příliš zjemníte. Buďte tedy rychlí a nezdržujte se. Vždy postupujte podle všech uvedených pokynů receptů na dýňový koláč a určitě skončíte s lahodným koláčem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *