Koláčové recepty – Bite The Crust

Hledání receptů na domácí dýňový koláč je něco, co by lidi, kteří rádi pečí, zajímalo. Dýňové koláče jsou vynikající a dělají skvělé dezerty po celý rok, nejen na Den díkůvzdání. Některé zdroje hledání receptů na domácí dýňové koláče zahrnují rodinu a přátele; pečení kuchařských knih; časopisy zaměřené na jídlo / rodinu; webové stránky o vaření; a výrobci dýňových pyré.

Rodina a přátelé jsou vynikajícími zdroji receptů na dýňový koláč. Některé z nejlepších receptů jsou ty, které se předávají z generace na generaci. Je velmi běžné slyšet o zvláštním jídle nebo dezertu určité tety nebo babičky. Tyto speciální recepty mohou obsahovat koření nebo jiné přísady, které by člověka ani nenapadlo přidat.

Pečení kuchařských knih také poskytuje dostatečnou zásobu receptů na dýňový koláč. Tyto knihy najdete v knihovně, online nebo v knihkupectvích. Možná si je lidé mohou půjčit také od rodiny nebo přátel. Vzhledem ke specializované povaze tohoto koláče by měl jedinec největší štěstí, kdyby takové recepty našel buď v kuchařské knize o koláčích, nebo v kuchařské knize, která se věnuje vaření s dýní, protože dýně jsou zdrojem mnoha receptů včetně polévek a dezertů.

Výborným zdrojem těchto receptů jsou také časopisy zaměřené na jídlo a rodinu. Takové časopisy lze umístit v supermarketech, knihovnách nebo prostřednictvím předplatného. Je třeba poznamenat, že tyto recepty by se s největší pravděpodobností objevily v číslech časopisů, které vyjdou na podzim, protože koláče jsou spojeny s Halloweenem a ještě více s Dnem díkůvzdání. S tím se říká, že člověk možná bude muset nahlédnout do archivů takových časopisů (v knihovně nebo online), aby našel problémy s pádem s recepty koláčů v nich.

Nejprve musí být kůra vyrobena správným smícháním všech ingrediencí a poté náplní. Pokud jste zdraví a máte obavy o kalorie, které konzumujete, najdete recepty, které vám pomohou připravit koláče bez cukru. Můžete mít jahodový koláč bez cukru a jablkový koláč bez cukru. Můžete si pochutnat na koláči bez obav a viny z porušení vašeho dietního plánu.

Existují recepty na výrobu nízkokalorických koláčů. Můžete si vyrobit nízkokalorický dýňový koláč. Ne všechny koláče jsou sladké. Pokud chcete svému životu přidat trochu koření, můžete vyzkoušet recepty na koláče s masem. Pastýřský koláč je klasickým příkladem. Můžete si vyrobit pastýřský koláč s jehněčím masem. Když je vyroben z masa, je známý jako tvarohový koláč. Pastýřský koláč je vyroben z cibule, mrkve, brambor, rajčat a dalších ingrediencí

Složení

  • 1 šálek slazeného kondenzovaného mléka
  • 6 žloutků [kromě bílých]
  • ½ šálku klíčové limetkové šťávy [pravé klíčové vápno]
  • 6 bílků [řekl jsem vám, abyste je zachránili!]
  • 1 polévková lžíce zubního kamene
  • 1 šálek cukru
  • 1 krustová krustová krustová krupa [upřednostňovaná-přípustná normální krusta]
  • ½ pinta tajná přísada

Pokyny:

o Vyložte pečivo na 9 palcový koláč
o Těsnění, ořezávání a drážkování hran
o Udržujte stranou
o Smíchejte cukr, mouku a sůl ve velké misce
o Ve velké míse rozmíchejte podmáslí, máslo, citronovou šťávu, citronovou kůru, vanilku a vejce
o Přidejte do cukrové směsi
o Dobře promíchejte
o Nalijte do kůry
o Posypeme muškátovým oříškem
o Pečte při teplotě 400 stupňů po dobu 10 minut
o Snižte teplotu na 325 stupňů a pečte 40-45 minut

Vyjměte koláč z trouby a dejte jej vychladnout na rošt. Když je koláč úplně nastavený a vychladlý, můžete ho nakrájet na plátky. Pro větší přitažlivost můžete servírovat se šlehačkou a ozdobit trochou citronové kůry. Koláč můžete uchovávat v chladničce, aby byl čerstvý.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *