Recepty na sladké bramborové koláče pro zdravý život

Vůně horkého čerstvého sladkého bramborového koláče na Den díkůvzdání je jednou z nejlepších vůní na světě. Na svátky jsem se vždy těšil na domácí koláče. Je to můj oblíbený dezert kromě banánového pudingu. Pokud je to váš oblíbený koláč a nevíte, jak na to. Tento recept je nejjednodušší dodržovat. Pokud chcete na někoho udělat dojem z domácího vaření, můj recept vyhraje cenu. Ingredience jsou velmi jednoduché a levné. Doufám, že vás baví a těšíte se na další mé recepty. S tímto receptem můžete připravit tři sladké bramborové koláče.

Způsob, jakým jíte různé recepty na sladké bramborové koláče, má co do činění s chutí a množstvím kalorií, které můžete při konzumaci přidat nebo vypustit. Tento koláč můžete jíst obyčejný nebo se šlehačkou nebo zmrzlinou. Několik kuchařů připravilo z vaječných bílků pusinku a několik minut ji aplikovalo na koláč, než ji vyjmula z pekáče. Ať už je to jakkoli, jako dezert po jídle nebo v případě vegetariánů jako hlavní chod, recepty na sladké bramborové koláče nabízejí těm, kdo sledují váhu, nejlepší zdraví a výživu.

Vyzkoušejte ty nejlepší nízkokalorické a nízkotučné recepty z internetu a připravte si dobrý dezert díkůvzdání, nebo si jednoduše vyberte ten nejlepší recept, který doplní vaši sváteční náladu v následujícím vánočním období. Překvapte svou rodinu svými kuchařskými talenty vytvořením jednoho z nejlepších koláčových receptů, které se nyní naučíte připravovat pomocí másla, koření a sladkých brambor.

Složení

 • 6 sladkých brambor
 • 1 ½ šálku hnědého cukru
 • 5 lžící másla
 • 1 lžička skořice
 • ½ lžičky muškátového oříšku
 • 1 lžička zázvoru
 • 1 lžička vanilky
 • 2 vejce
 • ¼ šálek mléka
 • Sůl a pepř na dochucení
 • 1 krustový koláč s krupicemi

 

Brambory nejdříve opláchněte teplou vodou. Získejte velký hrnec a vařte vodu, vložte brambory do vroucí vody a nechte vařit asi hodinu a půl. Do řízení. Zatímco se brambory vaří, zapněte troubu na 300. Máslo posaďte na desku, aby změkla. Jakmile jsou brambory hotové, nechte je vychladnout.

Oloupejte veškerou slupku z brambor. Vložte je do misky a rozbijte je pomocí rozbijačky brambor nebo čehokoli, co máte. Snažte se, aby to bylo krémové jako bramborová kaše. Přidejte máslo, vejce, muškátový oříšek, sůl, skořici a šálek cukru. Přidejte polovinu šálku mouky a promíchejte. Poté přidejte zbytek mouky, dobře promíchejte. Ochutnejte a zjistěte, zda chutná jako ten starý dobrý sladký bramborový koláč. Pokud potřebujete více cukru, přidejte jej. Přizpůsobte se svému vkusu; v případě potřeby přidejte z každého trochu víc, abyste získali požadovanou chuť.

Nevěřím v měření, jsem dobrý, když přijde na správné množství přísad. To běží v mé rodině. Všichni jsme skvělí kuchaři a jídlo na duši je naší specializací. Vše, co potřebujete k přípravě pokrmů domácí kuchyně, je správná dávka lásky a duše, která je tajemstvím skvělé kuchyně.

V jiné misce vyšlehejte bílky, dokud se nezačnou tvořit bílé zasněžené vrcholy, pomalu přidávejte cukr a pokračujte v šlehání. Poté do této směsi postupně přidávejte bramborovou směs, zatímco stále šlehejte. Nalijte tuto směs do kůry koláče a pečte minimálně 40 minut nebo dokud nebude pevná. Toto jídlo na zalévání úst lze podávat hladké nebo se šlehačkou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *