Zřeknutí se odpovědnosti

Zřeknutí se odpovědnosti pro screensaversdotcom.com

Pokud potřebujete další informace nebo máte jakékoli dotazy týkající se odmítnutí odpovědnosti na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na adrese [email protected]
Zřeknutí se odpovědnosti za screensaversdotcom.com

Všechny informace na tomto webu – https://screensaversdotcom.com – jsou zveřejněny v dobré víře a pouze pro obecné informační účely. screensaversdotcom.com neposkytuje žádné záruky za úplnost, spolehlivost a přesnost těchto informací. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací, které najdete na této webové stránce (screensaversdotcom.com), je výhradně na vaše vlastní riziko. screensaversdotcom.com nenese odpovědnost za žádné ztráty a / nebo škody v souvislosti s používáním našich webových stránek. Naše odmítnutí odpovědnosti bylo generováno pomocí generátoru odmítnutí odpovědnosti a generátoru zásad ochrany osobních údajů.

Z našich webových stránek můžete navštívit další webové stránky pomocí hypertextových odkazů na tyto externí stránky. I když se snažíme poskytovat pouze kvalitní odkazy na užitečné a etické webové stránky, nemáme žádnou kontrolu nad obsahem a povahou těchto stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamenají doporučení pro veškerý obsah nalezený na těchto stránkách. Vlastníci a obsah stránek se mohou změnit bez předchozího upozornění a mohou nastat dříve, než budeme mít příležitost odstranit odkaz, který se mohl pokazit.

Uvědomte si také, že při opuštění našeho webu mohou mít jiné weby odlišné zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Než se zapojíte do jakékoli činnosti nebo nahrajete jakékoli informace, nezapomeňte si přečíst zásady ochrany osobních údajů těchto webů a také jejich „podmínky služby“.
Souhlas

Používáním našich webových stránek tímto vyjadřujete souhlas s naším odmítnutím odpovědnosti a souhlasíte s jeho podmínkami.
Aktualizace

Pokud tento dokument aktualizujeme, upravíme nebo provedeme jakékoli změny, budou tyto změny prominentně zveřejněny zde.